Bob a Bobek logo

využití licence bob a bobek

GALERIE
BOB A BOBEK

Ukázka, kde všude naše licence králíků z klobouku Boba a Bobka byla využita. Inspirujte se, rádi pomůžeme i vašemu podnikání.

Bob a Bobek pankáči

inspirujte se, kde všude můžete licenci využít

Kde najdete Boba a Bobka?

Postavy králíků z kloboku Boba a Bobka je možné použít na cokoliv budete chtít, rádi vám poradíme co zákazníci upřednostňují. Podívejte se na ukázku, kde všude jsme pomohli Boba a Bobka použít v Čechách a na Slovensku.

Bob a Bobek je i na obkládačkách firmy RAKO. Obkladačky jsou ve velikosti 20 x 40 cm a s propojením na sérii Color One si užijí děti i dospělí pro použití jak v soukromém, tak veřejném sektoru. Ideální dekorace pro mateřské školky, základní školy nebo obchody či dětské kouty restaurací.

Originální ponožky Fusakle s Bobem a Bobkem jsou vyráběny v Česku i na Slovensku. Přesně tady jsou doma i Bob a Bobek. Proto jsem byli nadšeni, když si Fusakle vybrali na svoje kvalitní ponožky právě Boba a Bobka.  

Limitovanou kolekci kartáčků na zuby TePe rozzářil Bob a Bobek. Dětské kartáčky se tak díky nim staly zábavnější a čištění zubů byla pro děti legrace. Ve večerníčku to sice vidět není, ale i králíci z klobouku kouzelníka Pokustona si čistí ráno a večer zuby. Na Profimed.cz můžete zakopit i sonický dětský kartáček s Bobem a Bobkem.

Boba a Bobka najdete i na oblečení české značky Šijeme srdcem, která má sídlo ve Valašském Meziříčí. Bob a Bobek sluší nejen malým dětem, ale i rodičům, kteří tak díky značce Šijeme srdcem mohou ladit se svými dětmi. Co o spolupráci řekli?

Bob a Bobek na hrnečkách české tradiční porcelánky, která pod značkou Český porcelán, a. s. v Dubí vytvořila v cibulovém provedení už více než 850 tvarů. Tyto výrobky jsou garantovány Asociací sklářského a keramického průmyslu České republiky jako „Český výrobek“.

BOB A BOBEK TVÁŘÍ MISTROVSTVÍ 

Bob a Bobek maskoti
hokejového šampionátu

Bob a Bobek, králíci z kouzelného klobouku se stali maskoty hokejového šampionátu v roce 2015 v Praze a Ostravě.

S dvacítkou na zádech se představil Bob, který je větší, chytřejší a často se chová jako dospělý. Naopak hravý, šikovný a nápaditý Bobek má dres s číslem 15. 

Organizátoři vybírali maskota šampionátu téměř rok. Ve hře byl podle Tomáše Krále, šéfa českého ledního hokeje, vedle tradičního lva také třeba Krteček, ale nakonec dostali přednost králíci z klobouku, kteří oslovují naše lidi, ale zároveň je znají i ve světě.

Bob a Bobek maskoti mistrovství

Zajímavé články, které stojí za to přečíst.

Bob a Bobek jsou už šampioni! Zaujali i v cizině.

→ přečíst celé

Kanadští mistři
Bob a Bobek.

→ přečíst celé

Kam se hrabe Krteček.
Z Boba a Bobka fanoušci šíleli.

→ přečíst celé

Jak se Bob a Bobek dostali na pendolino.

→ přečíst celé

BOB A BOBEK SPOLUPRACUJE S DOPRAVNÍM PODNIKEM

Slušnost a bezpečnost

Bob a Bobek se stali v roce 2018 tváří výchovné kampaně Dopravního podniku Praha s názven Slušnost a bezpečnost.

Hlavním cílem kampaně bylo vést děti ke slušnému chování a aby cestující měli větší respekt k řidičům s revizorům.

Bob a Bobek se vrátili do Prahy

→ přečíst celé

Bobku, akce biohazard

→ přečíst celé

Králíci vedou ke slušnosti

→ přečíst celé